Rreth Nesh

maxresdefaultVELUR SPA & RELAX u krijua ne prill 2007 me qellimin e sjelljes ne Shqiperi te menyres orientale te pastrimit te trupit dhe qetesimit te shpirtit.

Sikurse dhe orienti beson,  relaksimi nis nga detoksifikimi i trupit nen nje temperature 35-40 grade celcius dhe vazhdon me masazhe relaksues. Produkte te nje cilesie te larte dhe stafi profesional ju garantojne relaksim te paharrueshem dhe qe do t’ju riktheje ne Spa tone.

Stafi
Stafi yne eshte profesionist dhe me eksperience pune ne vende te ndryshme te botes. Stafi yne i komunikueshem dhe i apasionuar pas punes se vet, ka vetem nje qellim: klient te kenaqur me trup te relaksuar dhe lekure te mendafshte.

Etika e Spa
Ju keshillojme te vini 15 min perpara orarit per te cilin keni rezervuar. Kjo ju jep mundesine qe te hyni,beheni gati dhe te shijoni nje caj te ngrohte. Trajtimi juaj perfshin edhe nje konsulte me terapistin, rekomandimet per ne shtepi ne menyre qe te vazhdoni te mbani rezultatet e trajtimit edhe ne shtepi.

Komforti juaj
Estetistja ose masazhatori do t’ju keshilloje per veshjen qe ju duhet te mbani gjate trajtimit me qellim qe ju te ruani privatesine tuaj- ne do tju ofrojme nje robdeshan, nje pale mbathje dhe shapka njeperdorimshe. Ju lutemi ti beni me dije terapistit nese nuk ndjeheni komod per ndonje arsye. Ju lutem te respektoni qetesine dhe privatesine e klienteve te tjere duke fikur telefonat dhe duke folur me ze te ulet ne te gjitha ambjentet e Spa-se tone.

Nevojat tuaja gjate trajtimeve
Per sigurine dhe konfortin tuaj maksimal, ju lutemi na beni me dije nese jeni ne menyre te vecante duke u ndjekur nga nje mjek apo terapist. Ne menyre te vecante ju lutem te na informoni nese jeni shtatzane ose alergjike ne menyre qe ne te pershtasim trajtimin me nevojat tuaja. Te gjitha produktet Sothys qe ne aplikojme jane te pershtatshme per femra dhe meshkuj ne menyre te personalizuar. Nuk jane alergjike dhe ne varesi te nevojave tuaja, trajtimi mund te ndryshoje nga vizita ne vizite.

Politika e rezervimeve
Ju rekomandojme te prenotoni 24h ne avance ne menyre qe te siguroni daten, oren dhe terapistin e deshiruar. Ne mund tju telefonojme ne avance per te konfirmuar takimin tuaj. Do tju kerkojme nje numer telefoni ne momentin e rezervimit. Nese vonoheni disa minuta nga orari i takimit atehere do te zhvilloni seancen per minutat e mbetura.

Politika e anullimit te takimeve
Ne e dime qe koha per klientet tane eshte shume e cmuar dhe te njejten gje ne presim nga ju. Ju duhet te beni anullimin e takimeve 3 deri ne 4 ore perpara. Nese vonoheni disa minuta nga orari i takimit.

Hapja Spa
Ju lutem na telefononi ne numrin e telefonit 04 2222550 per te gjetur nje orar qe i pershtatet nevojave tuaja si dhe per tju informuar per vendodhjen tone.

Menyrat e pageses
Ju mund te paguani cash ose me karta krediti, debiti nepermjet POS. Supotojme te gjitha llojet e kartave.

Certifikata Dhurate
Ju mund te blini nje Certifikate Dhurate per nje trajtim te vetem, nje pakete sherbimesh ose per nje vlere te caktuar parash.Certifikatat Dhurate ju mund ti blini vetem duke ardhur ne Velur Spa per te terhequr kuponin. Certifikata ka 3 muaj afat nga data e blerjes.Humbja e Certifikates Dhurate nuk mund te zevendesohet.