DR. GRANDEL Elements of Nature Cream Mask

38 

Maskë zbutëse dhe ekuilibruese. 75 ml

DR. GRANDEL Elements of Nature Cream Mask lufton rrudhat e parakohshme, nxit mikroqarkullimin dhe aktivizon forcat rigjeneruese. Ofron hidratim të dobishëm,  ekuilibron dhe pastron. Për një lëkurë të bukur, të lëmuar dhe njëtrajtësisht të butë.

LËNDËT AKTIVE KRYESORE:  Epigran,  Kaolinë, Vaj argani.

APLIKIMI: Aplikoni rreth 2 lugë çaji në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit dhe lëreni të veprojë për rreth 15 minuta. Hiqni mbetjet me një pecetë pastrimi të lagur me ujë të ngrohtë dhe, nëse nevojitet (në varësi sesi ndihet lëkura), përdorni një krem të përshtatshëm për sytë dhe fytyrën.