DR. GRANDEL Timeless Body Cream

42 

Krem trupi tonifikues. 200 ml

DR. GRANDEL Timeless Body Cream tonifikon, lëmon dhe rigjallëron konturet. Forcon indet e lëkurës, i jep një dozë intensive hidratimi lëkurës dhe i rikthen asaj ekuilibrin natyror. Pigmentet fine në ngjyrë ari prekin butësisht lëkurën dhe i japin asaj një shkëlqim delikat.

LËNDËT AKTIVE KRYESORE: Ekstrakt nga sythat e ahut • Kompleks proteine silikoni • Vaj lupine • Pigmente në ngjyrë ari.

APLIKIMI: Lyeni trupin pas larjes në dush, vaskë apo sa herë që dëshironi një lehtësim të butë. Body Cream është mundësi për një dhuratë të mrekullueshme për mamatë, për miqtë më të mirë apo për këdo që i pëlqen ndjesia e lëkurës së butë si mëndafsh në përgjithësi.