DR. GRANDEL Timeless Concentrate

83 

Koncentrat tonifikues i kujdesit për lëkurën. 30 ml

DR. GRANDEL Timeless Concentrate minimizon plakjen e parakohshme të lëkurës, zbut të gjitha llojet e vijave dhe rrudhave të vogla, tonifikon konturet dhe rigjallëron lëkurën. Pigmentet refraktuese të dritës optimizojnë rrezatimin natyror.

LËNDËT AKTIVE KRYESORE: Ekstrakt nga sythat e ahut, Kompleks isoflavone, Peptide relaksuese të lëkurës, Pigmente refraktuese të dritës.

APLIKIMI: Aplikoni një sasi të vogël produkti në madhësinë e një kokrre lajthie në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit. Lëreni pak ta thithë lëkura, pastaj aplikoni një produkt të përshtatshëm të kujdesit për fytyrën.