DR. GRANDEL Elements of Nature Puri Soft

21 

Xhel pastrues delikat. 75 ml

DR. GRANDEL Puri Soft, pastrim i butë dhe delikat me bazë natyrore, heq ndjesinë e lëkurës së tendosur, heq gjithashtu tualetin e syve ose buzëkuqin rezistent ndaj ujit. Për një ndjesi pastërtie të re natyrore.

LËNDËT AKTIVE KRYESORE: Agjentë larës delikatë të prodhuar nga vaji i embrionit të misrit.

APLIKIMI: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte me duar pak të lagura, masazhoni lëkurën dhe pastaj shpëlajeni me ujë të vakët ose fshijeni me një pecetë tualeti të lagur me ujë të ngrohtë.