Masazhe

Masazh Fytyre

Stimulon pikat e presionit në fytyrë, qafë dhe shpatulla.

Ky masazh promovon lëkurën e shëndetshme duke vënë në lëvizje të gjithë muskujt e fytyrës.

30'

2800 L / 27 €

site icon

Masazh i Këmbëve (Refleksologji)

Një teknikë e rrjedhur nga tradita antike kineze me qëllim shplodhjen e të gjithë trupit
duke masazhuar mbaresat nervore që ndodhen në shputën e këmbëve tuaja.

40'

3600 L / 35 €

site icon

Masazh Anticelulit

Në maszhin anticelulit përdoret presion i fortë, ritëm i shpejtë, teknika rrotulluese dhe tërheqëse.

Këto teknika trajtonë shkaqet themelore të krijimit të celulitit si qarkullimi i dobët i gjakut dhe bllokimet linfatike duke përmirësuar në tërësi pamjen e lëkurës.

40'

3900 L / 38 €

site icon

Masazh Anticelulit me Kupa

Masazhi anticelulit me kupa aktivizon, pstimulon dhe rigjallëron sistemin limfatik.

E bën këtë në të kundërtën e masazhit anticelulit duke tërhequr lëkurën në vënd që ta shtyjë. Ky masazh shton qarkullimin e gjakut, pastron toksinat nga qelizat dhjamore.

Duke u bërë rregullisht largohen akumulimet dhjamore dhe lëkura duket dhe ndihet më e lëmuar

40'

3900 L / 38 €

site icon

Masazh Relaksues

Teknika ritmike, lehtësisht të thella për të qetësuar mendjen dhe relaksuar muskujt.

60'

4700 L / 45 €

site icon

Masazh Shtatzanie

Ky masazh ofron relaksimin total dhe lehtësimin e stresit për nënën në pritje.

Teknikat specifike të përdorura rrisin mirëqenien e nënës dhe fëmijës, ndërkohë
që reduktojnë ndjeshëm shqetësimet gjatë shtatëzënisë.

60'

5000 L / 48 €

site icon

Masazh Aromaterapi

Nje masazh me vajra esenciale të pastër për të stimuluar shqisat dhe per të relaksuar
trupin dhe mendjen.

50'

5500 L / 53 €

site icon

Masazh Suedez

Teknika klasike Europiane me goditje të thella ndihmon në relaksimin e muskujve të tendosur, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe largimin e stresit.

60'

5000 L / 48 €

site icon

Masazh Sportiv

Masazhi sportiv është një manipulim sistematik i indeve të buta të trupit që fokusohet
në muskujt që lidhen me një sport të veçantë.

Ky masazh thekson tendosjen, parandalimin dhe shërimin e lëndimeve të muskujve, eshte i dobishem për njerëzit me lëndime, dhimbje kronike ose personat me kufizim të lëvizjes.

60'

5000 L / 48 €

site icon

Deep Tissue Massage

Një masazh ku presioni i fortë përdoret për të punuar thellë në shtresat e muskujve për të liruar tensionet e akumuluara, stimuluar qarkullimin e gjakut, për të nxjerrë jashtë
toksinat dhe per te rritur fleksibilitetin.

60'

6000 L / 58 €

site icon

Masazh Luksoz me Qirinj të Shkrirë

Një masazh luksoz ku përdoren qirinj me vajra esencial 100% organik dhe jo një parafinë të zakonshme si qirinjtë e tjerë, është mënyra më e mirë për tu relaksuar dhe trajtuar trupin njëkohësisht.

Masazhi luksoz me qirinj të shkrirë është një mënyrë e shkëlqyer për të ushqyer, eksfolijuar dhe nxitur rigjenerimin e qelizave te lëkures.

50'

6000 L / 58 €

site icon

Masazh me katër duar

Merrni relaks dhe energji nga masazhi i dy masazhatorve njëkohësisht.

50'

5800 L / 56 €

site icon

Masazh me Gurë të Nxehtë

Masazhi terapeutik me gurë të nxehtë lehtëson ngurtësimin e muskujve, rrit qarkullimin e gjakut dhe përmirëson metabolizmin.

Nxehtësia e drejtëpërdrejtë e gurëve relakson muskujt duke i lejuar terapistët e masazhit masazhimin në shtresat më të thella të muskujve pa shkaktuar dhimbje.

Kjo lloj terapie masazhi ka një efekt qetësues, lehtëson dhimbjet kronike, zvogëlon stresin dhe nxit relaksim të thellë

50'

5500 L / 53 €