DR. GRANDEL Hydro Active Moisture Mask

39 

Maskë hidratuese 3-minutëshe. 75 ml

DR. GRANDEL Moisture Mask shton shpejt, intensivisht dhe për kohë të gjatë nivelin e hidratimit, rigjallëron menjëherë lëkurën duke eliminuar shenjat e lodhjes,  i jep dritë çdo lloj lëkure.

LËNDËT AKTIVE KRYESORE: Kompleks algash nga ujë deti, Kafeinë.

Aplikimi: Aplikoni rreth 2 lugë çaji në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit dhe lëreni rreth 3-5 minuta që ta thithë lëkura. Fshini pjesën e mbetur me një sfungjer të lagur.